Hemen Arayın
Sorun Yanıtlayalım
Görüş Bildir

Çalışma Saatlerimiz : 09:00 / 20:00

ipad şarj almama açılmama durumlarında iPad teknik servisimiz profesyonel müdahaleler gerçekleştirmektedir,

İpad! Ne yaptıysanız yapın şarj almıyor mu? Peki ya, daha önce orijinal olmayan şarj ya da otomobil şarjı kullandığımız mı? Ya da, bu sorun ortada hiçbir şey yokken mi oldu?

            Yukarıdaki sorulara cevabınız evet ise, biz size yardımcı olmak için profesyonel ekibimiz ile hazırız. Şarj almama arızalı, cihaza gelen fazla akımların, cihaz üzerinde bırakmış olduğu birkaç çeşitli hasara sebep açar.  Ve bu hasar cihazınız bataryasında yaşanmış ise, hassas ve titiz bir işçilik ile orijinal parça kullanarak cihazınızın bataryasını yeniliyoruz. Ve bu yenileme için sizden sadece 1 saatlik bir süre talep ediyoruz. Eğer hasar, ana kart üzerinde yaşanan bir hasar ise, ücretsiz olarak hasar tespitini yapıyoruz. Sonrasında, sizin onayınız ile tamirini gerçekleştiriyoruz. Ve bu işlemlere 1 yıl servis garantisi veriyoruz. Çünkü sizin için değerli olan cihazınız, bizim içinde değerli.

Onarımlarımızda değişen parçaların 1 Yıl garantisi sağlanmakta olup orijinal parça değişimleri sağlanmaktadır. iPad tabletlerinizde oluşabilecek sorunlarınızda ipad teknik servisimizi arayabilirsiniz.

Çağrı Merkezi: +90212 273 69 96 - +90212 273 15 00