Hemen Arayın
Sorun Yanıtlayalım
Görüş Bildir

Çalışma Saatlerimiz : 09:00 / 20:00

En sık rastlanan arızalardan biridir, servisimizde hızlı bir şekilde çözüm sağlanmaktadır,

Apple, İphone başta olmak üzere İpad modellerinde sık karşılaştığımız, kronik bir arıza!  ON-OFF Tuşu’nun işlevini yitirmesi! Bu arızaya yapılan müdahale hassas ve profesyonel bir biçimde yapılmaz ise, cihazınızın başka arızalar ile karşı karşıya kalma tehlikesi doğabilir.

            Biz sektöründe öncü ve profesyonel bir ekip olarak diyoruz ki; her zaman orijinal parça ve profesyonel müdahale. Ve bu sözümüzün arkasında durarak değiştirdiğimiz her parçaya, servis bünyemizde 1 yıl garanti veriyoruz. İpad’lerde ki bu arıza; çoğunluk olarak kullanım sıklığı ile oluşan, tuş altındaki filmin ezilmesi ile meydana gelmektedir. İpad modellerinde vakum sistemi kullanıldığından bu parçanın değişiminde cihazın camına zarar gelmemelidir. Bu yüzden ekibimiz var olan tecrübesi ile cihazınızda ki bu parça değişiminde; hassas ve üst düzey işçilik ile minimum sürede en güvenilir servis hizmeti sağlamaktadır. 

iPad Servisimizde profesyonel müdahalerle  1 yıl garantili olarak onarımını en kısa sürede yapabilmekteyiz. Dilerseniz anlşamalı kargomuz ile ücretsiz kargo gönderimi sağlayabilirsiniz. 

Çağrı Merkezi: +90212 273 69 96 - +90212 273 15 00