Hemen Arayın
Sorun Yanıtlayalım
Görüş Bildir

Çalışma Saatlerimiz : 09:00 / 20:00

Cihazınız da ana kart kaynaklı sorun var ve çözüm bulamıyorsanız, servisimiz ile hemen irtibata geçebilirsiniz,

İpad’iniz durduk yerde kapandı ve açılmıyor mu? Yada anlamadığınız şekilde uyarılar mı almaktasınız? Ya da çözümünü bulamadığınız diğer arızalar?

            Ekibimiz, alanında en iyi teknisyenlerden oluşan uzman kadrosu ile çoğu teknik servisin imkânsız dediği ana kart arızaları ve sorunlarını, yüksek özen ve titizlik ile çözüme ulaştırmaktadır. Yapılan müdahale ve değişimlerde; orijinal parça kullanımı, en kısa sürede çözüme ulaşma ve yaptığımız her işleme garanti hizmeti sunma servisimiz vazgeçilmez ilkeleridir. Bu yüzdendir ki biz; sadece bireysel müşterilerimizin yardımına koşan ve onların sorunların gideren bir firma olmakla beraber, kurumsal firmalara da hizmet veren ve tüm Türkiye genelinde bayilerin de tercih ettiği, profesyonel bir ekibiz. Hizmetlerimiz arasında yer alan; ücretsiz hasar tespiti, ücretsiz kargo hizmeti, hızlı kurye aracılığı gibi birçok kolaylık ile akıllı telefon/tablet teknik servis adına her alanda size yardımcı olmaya hazırız.

iPad Servisimizde profesyonel müdahalerle  1 yıl garantili olarak onarımını en kısa sürede yapabilmekteyiz. Dilerseniz anlşamalı kargomuz ile ücretsiz kargo gönderimi sağlayabilirsiniz. 

Çağrı Merkezi: +90212 273 69 96 - +90212 273 15 00