Hemen Arayın
Sorun Yanıtlayalım
Görüş Bildir

Çalışma Saatlerimiz : 09:00 / 20:00

İphone ve ipad güvenlik kodunu kırmak ve kişisel verilere ulaşmak artık çok kolay

        İphone ve İpad kullanıcıları  aygıtlarına kendilerinden başka kullanıcıların erişmesini istemezler. Bunun için cihaza erişimi engellemek amacıyla İphone güvenlik kodu ile cihazı korumayı tercih ederler. Bu şifreleme yöntemi sayesinde aygıta farklı kullanıcının erişimi engellenmiş olur.

       Farklı kullanıcılarının erişimi engellemek beraberinde kişisel veri güvenliğinide getirmiş olur. Peki bu güvenlik yöntiminin bizi karşılaştırmış olduğu dezavantajları yok mu? “Şifremi yanlış girdim ve bloke oldu !”, “Şifrem değişmiş !” , “Şifremi unuttum !”. Bir sonraki başlıkta bu konu hakkında detaylı açıklamalar yapılmıştır.

iphone güvenlik kodu kırma

 

İphone ve İpad Güvenlik Konudunun Değişmesi ve Unutulması İle Bloke Olması

        İphone ve İpad kullanıcılarının kişisel verilerini güven altına almak için cihazlarında kullanmış oldukları iphone güvenlik kodu genellikle ya çok komplike bir yapıdadır ki buda ipad güvenlik kodunun çok çabuk unutulmasına ve bloke olmasına ya da iphone güvenlik kodunun çok basit bir yapıda olup farklı kullanıcılar tarafından keşfedilip değiştirilmesini neden olmaktadır.

ipad güvenlik kodu kırma

        İphone ve İpad aygıtlara uygulanan güvenlik kodları kullanıcı işlemlerine ve veri erişimine giden hassas bir köprü görevindedir. ipad güvenlik kodunun değişmesi ve unutulması kaynaklı bloke olması aygıt üzerinden yapılan tüm işlemlerin aksaması ve veri erişimi engeli anlamına gelmektedir. Bu engellemeyi ortadan kaldırmak için ilk çözüm yolu olan fakat kullanıcı için hiç de iyi sonuçlar ortaya koymayan iphone ve ipad restore işlemleridir. Bu işlemin uygulanması demek, iphone güvenlik kodu veya ipad güvenlik kodu cihazlara tanımlanmadan önce yedeklenme alınmamışsa kişisel veri ve yazılımların tamamen yok olması anlamına gelir.

        Kişisel verilerimiz veya cihazda kullandığımız özel yazılımlarımız bizim için çok değerlidir. Bu veriler ve yazılımlar bizim için güncel yaşamda hayati önem taşıyabilir. Kişisel verilerimizin ve kullanıcı yazılımlarının kaybı birincil derecede hassasiyet taşımaktadır. Peki bu kaybı engellemenin profesyonel ve sağlıklı bir çözümü yok mu? 

Kullanıcı tarafından unutulup ve farklı bir nedenle değişmiş olan iphone güvenlik kodunu veya ipad güvenlik kodunu geri almak artık çok basit . İphone ve ipad güvenlik kodu açtırma işlemleri hakkında servisimiz ucuz maliyetlerle profesyonel destek vermekterdir. 

Yazılımsal tüm arızlarınızda profesyonel işlemlerle 1 yıl garantili olarak onarımını kısa sürede yapabilmekteyiz. Dilerseniz ücretsiz kargo ile hızlı bir işlem yaptırabilir veya iphone ve ipad servisimize uğramanız yeterlidir.

 

 

Çağrı Merkezi: +90212 273 69 96 - +90212 273 15 00