Hemen Arayın
Sorun Yanıtlayalım
Görüş Bildir

Çalışma Saatlerimiz : 09:00 / 20:00

Apple, ekran çözünürlüğünü iki kat artırdığı iPad Mini retina versiyonunu çıkardı.

   Apple, ekran çözünürlüğünü iki kat artırdığı iPad Mini retina versiyonunu çıkardı. Bu yeni versiyon ile ekran eski boyutunda, 7.9 inç olarak devam ediyor. Retina versiyonu ile iPad Mini çözünürlüğü 2048*1536 piksel olarak öne çıkmış. Diğer iPad versiyonları ve iPad air gibi versiyonlara göre çok çok daha kaliteli bir görünüm sunuyor. Bu da iPad Mini'yi hoş ve kullanışlı boyutuyla beraber oldukça ilgi çekici kılıyor.

   Retina iPad Mini de ekran çözünürlüğü ile beraber bir çok yenilik daha getirilmiş. Bunun en bariz örneği A7 işlemci kullanılmış. Apple, iPad Mini'nin eski versiyonunda A5 işlemci kullanmıştı. Bu yenilik ile Retina versiyonlu yeni iPAd Mini önemli derecede performans kazanıyor. A7 işlemcinin kattığı hız kesinlikle tartışılmaz bir özelliktir. Apple, yeni iPad Mini Retina versiyonu ve A7 güçlendirmesiyle kullanıcı ilgisi son derece çekmiş bulunmaktadır.

Diğer bazı özelliklerden şöyle bahsetmek mümkün;

   Yeni iPad Mini'nin 16, 32, 64 ve 128 GB seçenekleri sunulmaktadır. Retina versiyonun ağırlığı ve kalınlığı da eski iPad Mini'ye göre biraz armış. Yeni versiyon 23 gram kadar artmış ve 3 mm kalınlaşmış. Bu kalınlık artışının sebebi ise yeni retina ekranın kullanılmış olmasıdır. Ön kamera 1.2 megapiksel ve arka kamera 5 megapiksel. Yeni versiyon iPad Mini için iki renk seçeneği sunuluyor. Bunlar uzay grisi ve gümüş renk seçenekleridir.

Onarımlarımızda değişen parçaların 1 Yıl garantisi sağlanmakta olup orijinal parça değişimleri sağlanmaktadır. iPad tabletlerinizde oluşabilecek sorunlarınızda ipad teknik servisimizi arayabilirsiniz.

 

Çağrı Merkezi: +90212 273 69 96 - +90212 273 15 00