Hemen Arayın
Sorun Yanıtlayalım
Görüş Bildir

Çalışma Saatlerimiz : 09:00 / 20:00

Tablet piyasasında, Samsung un en güçlü tableti Samsung Galaxy Tab çift çekirdekli

Tablet piyasasında, Samsung'un en güçlü tableti Samsung Galaxy Tab çift çekirdekli 1 GHz işlemciye ve 1 GB RAM'e sahip hızlı kullanım sağlayan bir tablet üründür.

Samsung Galaxy Tab bir çok taplete göre sarj ömrünün uzun olmasıyla da öne çıkıyor. Bu kullanıcılar için aranılan bir özellik denilebilir. Akıllı cihazlar pazarında pil şarj ömrünün uzunluğu dikkat çeken bir özelliktir.

Ekran özelliklerinden şöyle bahsedilebilir; Samsung Galaxy Tab'in 1280x800 piksel çözünürlüğündeki ekranı 10.1 boyutundadır. Bu tablet kullanıcıya iyi bir görüntü performansı sunuyor. Samsung Galaxy Tab, ekranı kullanım pozisyonuna göre ayarlama yeteniğine sahip olmasıyla Android işletim sistemi için yazılmış bir çok oyunun keyifle oynanmasına imkan sağlıyor. Android işletim sistemi için yazılmış bütün oyunları Google Play aracılığı ile indirip oynayabilirsiniz.Bu tablet bilgisayarın oldukça duyarlı ekranı kullanıcılara keyifli kullanım sunmaktadır. Bunun yanısıra Samsung Galaxy Tab dokunmatik kalem S-PEN ile de kolaylıkla kullanılabilir. Ürünüzün kullanımı ve donanımsal arıları ile ilgili sorunlarında Samsung Tablet Servisimize uğrayabilirsiniz.

 

Çağrı Merkezi: +90212 273 69 96 - +90212 273 15 00