Hemen Arayın
Sorun Yanıtlayalım
Görüş Bildir

Çalışma Saatlerimiz : 09:00 / 20:00

Tablet dünyasından Samsung Galaxy Tab, bir tabletten beklenen her şeye sahiptir.

Tablet dünyasından Samsung Galaxy Tab, bir tabletten beklenen her şeye sahiptir. Samsung Galaxy Tab sosyal medya uygulamalarını, e-posta hizmetini, video görüntülümeyi, oyun oynayabilir, kitap okuyabilirsin kısacası bir tabletten bekleyebileceğin herşeyi yapabilirsin.

Samsung Galaxy Tab, Office dosyalarını düzenlemenize imkan tanımaktadır. Tab'i toplantılarınızda kullanabilir yada dökümanlarınızı yanınızda taşıyabilirsiniz. Hatta her hangi bir yazıcıdan çıktı bile alabilirsiniz.

Geliştirilmiş olan tablet kalemi S-PEN ile Samsung Galaxy Tab'i keyifli bir biçimde kullanabilirsiniz. S-Pen ile grafik ve resimleri istediğiniz gibi düzenlemek mümkün kılınıyor.

Android işletim sistemine sahip olan Samsung Galaxy Tab ile Google Play uygulamalarını kolaylıkla kullanabilirsiniz. Aynı zamanda Galaxy Tab'ın mevcut araçları ile fotoğraf ve videolar üzerinde işlem yapabiliyorsunuz. Samsung Galaxy Tab size kişiselleştirme imkanı sunuyor. Ürünüzün kullanımı ve donanımsal arıları ile ilgili sorunlarında Samsung Tablet Servisimize uğrayabilirsiniz.

Çağrı Merkezi: +90212 273 69 96 - +90212 273 15 00