Hemen Arayın
Sorun Yanıtlayalım
Görüş Bildir

Çalışma Saatlerimiz : 09:00 / 20:00

iOS 7 bir çok Apple cihazında kullanılabilmektedir. iPhone 5S ve 5C bu işletim sistemi

iOS 7 bir çok Apple cihazında kullanılabilmektedir. iPhone 5S ve 5C bu işletim sistemi ile direkt olarak piyasadayken diğer bir çok cihaz iOS 7'ye yükseltilme imkanına sahip. Temel olarak bakıldığında eski iOS sürümlerinden farklı bir çizgisi mevcut olmasına rağmen menü düzeni açısından büyük bir değişiklik yok.

Safari tarayıcısında önemli değişiklikler mevcut... iOS 7 kullanan iPhone'larda Safari tabları yok ve her bir tab yeni bir pencere görünümünde. Bu işletim sisteminde istenmeyen web site engelleme özelliği de bulunuyor.

Yeni işletim sistemi iOS 7'nin sunduğu önemli bir özellik olarak sık kullanılan konumlar fonksiyonundan bahsetmemiz mümkün. Bununla beraber sıklıkla kullandığınız yerlerin bir listesi sizin için oluşturuluyor. Bu özelliği dilerseniz açıp kapatabilirsiniz.

İOS'un eski sürümlerinde bulunmayan bir özellik olan “arama engelleme” iOS 7'de dikkat çekici bir özellik. Bu özellik sayesinde telefon çağrılarını engellemenin yanı sıra iMessage, Facetime ve SMS engelleme de yapılabiliyor. “Arama engelleme” özelliği ile spam SMS'lerden kurtulabilirsiniz.

İOS 7 sürümünün diğer özelliği ise eski sürümüne göre olan erişim kolaylığıdır. Bu özellik ile menünüzün alt ve üst kısmında erişim çubuklarını sürüklediğinizde yeni kısa yolları görmekteyiz. 

Yazılım ve diğer sorunlarınız için iPhone iPad servisimizle iletişime geçebilirsiniz. 

 

Çağrı Merkezi: +90212 273 69 96 - +90212 273 15 00