Hemen Arayın
Sorun Yanıtlayalım
Görüş Bildir

Çalışma Saatlerimiz : 09:00 / 20:00

iOS 7 cihazlara bir çok yeni özellik getirdi... ipad ve iPhone için üretilen bir çok yeni uygulamayı beraberinde sunuyor

iOS 7 cihazlara bir çok yeni özellik getirdi... ipad ve iPhone için üretilen bir çok yeni uygulamayı beraberinde sunuyor. Önemli bir özellikle kullanıcının dikkatini çeken iOS 7, cihazın çalınmasına karşı getirilen bir çözümle kullanımının engellenmesi sağlanabiliyor.

İOS 7 ile değişime uğrayan bir özellik olarak Pusula uygulaması da öne çıkmaktadır. Bu uygulama tasarım yönünden oldukça farklı görünüyor. Su terazisi ve belirlediğiniz yönden ne kadar saptığınızı belirleme gibi özellikler ile de geliştirilmiş.

Daha önce kullanımda olan Facetime özelliği iOS 7 ile yenilikler getirdi. Eskiden Facetime ile sadece görüntülü görüşme yapılıyordu. İOS 7 ile beraber sesli arama özelliğide getirildi. Kolay kullanım açısından ana ekranda Facetime simgeside sunuluyor. Facetime ile yapılacak sesli görüşmede dakikada yaklaşık 1MB veri kullanımı olabilmektedir.

Öne çıkan bir özellik  de eklenen Switch Control yani anahtarla denetim özelliği. İOS 7 ile sunulan bu özellikle kullanıcı ekrana dokunmadan başını sağa sola hareket ettirerek cihaza işlem yaptırabilir. Bu özellik erişebilirlik menüsünde yerini almıştır.

Yazılım ve diğer sorunlarınız için iPhone iPad servisimizle iletişime geçebilirsiniz. 

Çağrı Merkezi: +90212 273 69 96 - +90212 273 15 00