Hemen Arayın
Sorun Yanıtlayalım
Görüş Bildir

Çalışma Saatlerimiz : 09:00 / 20:00

iPhone larda safir kullanımı yapan Apple, iPhone altı üretim planlarında daha çok safir kullanma planı içinde

iPhone'larda safir kullanımı yapan Apple, iPhone altı üretim planlarında daha çok safir kullanma planı içinde... iPhone 6 için söylentiler yoğunlaşıyor. Bununla beraber dikkat çekisi haberler çıkıyor. İphone'larda yoğun olarak safir kullanan Apple, yeni nesil iPhone için daha fazla safire ihtiyaç duyuyor.

İPhone ekranlarında ve parmak izi okuyucularında, Apple; safir kullanıyordu. Safir kullanımıyla çok sağlam ekran elde ediliyor. Sağlamlığının yanı sıra kristal berraklığında bir görünüm de sunuluyor.

Safir çılgınlığı iPhone 6'da neler getirecek? Apple telefon işlemcisinde de safir kullanmayı hedefliyor. Apple safir kullanarak işlemcisinin ısısını telefondan uzaklaştırması bekleniyor. Safir kullanımı ile çok daha hızlı çalışıp soğuk kalan iPhone kullanıcılarına sunulması mümkün kılınacak. Apple'ın görüşüne göre çipinde safir kullanmak daha hızlı soğuma imkanı sunuyor. Söylentilere göre Apple'ın safir çılgınlığı giderek artacağa benziyor. Bu söylentilere göre Apple bir firma ile geçtiğimiz yıl uzun bir zaman sürecek safir satın tedariği sözleşmesi yaptı. Apple'ın bu safir çılgınlığı nereye gidecek? Bunu bize zamna gösterecek...

Cihazınızda oluşabilecek tüm sorunlarda iPhone iPad teknik servisimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

Çağrı Merkezi: +90212 273 69 96 - +90212 273 15 00