Hemen Arayın
Sorun Yanıtlayalım
Görüş Bildir

Çalışma Saatlerimiz : 09:00 / 20:00

Samsung un Galaxy S5 ile parmağı uzaktan algılayan işlevi getiriyor. Daha önce bir firma ile

Samsung'un Galaxy S5 ile parmağı uzaktan algılayan işlevi getiriyor. Daha önce bir firma ile Samsung, Galaxy S4 için parmağın tuş üzerinde iyi bir şekilde algılanmasını sağlayan işlevi geliştirmişti. Samsung Galaxy S5 ile bu daha ileriye götürülerek kullanım kolaylaştırılıyor. Tanıtımı 23 Şubat'ta Barselona'da yapılacağı ortaya atılan Samsung Galaxy S5 için beklentiler artıyor. Galaxy S5 için geliştirilen teknoloji ile artık parmak daha uzaktan algılanacak.

Bahsi geçen bu işlev Galaxy Note 3 ve Galaxy S4'te resimlerin ön izlemesi için basit bir şekilde kullanıyor. Bu şekilde basit işlevler için izin verilirken Galaxy S5 için neleri getireceği teknoloji severleri heycanlandırıyor. Bunun yanı sıra Galaxy Note 4'te kalemi uzaktan algılama üzerine de çalışmalar olabilir.

Daha önce LG'nin sunduğu ön yüzünde buton bulunmayan telefon piyasaya çıkmıştı. LG, Samsung'a ilham vermiş olacak ki buton bulunmayan telefon üzerine çalışmaların olduğu ortaya atılıyor. Bu özelliğin Samsung Galaxy S5'te yer almayacağı düşünülüyor. İleri ki versiyonlar için bir patent çalışması yapılıyor olabilir...

Samsung cihazlarınızda olabilecek tüm arızalarında samsung galaxy servisimize uğrayabilirsiniz. 

Çağrı Merkezi: +90212 273 69 96 - +90212 273 15 00