Hemen Arayın
Sorun Yanıtlayalım
Görüş Bildir

Çalışma Saatlerimiz : 09:00 / 20:00

Galaxy S5 hakkında detaylı bilgiler

-HDR (Zengin tonlar)
Fotoğraf veya video uygulamısını kullandığınız da eğer karşınızdan gelen güçlü tonlu bir ışık varsa veya özne gölgede ise HDR özelliğini açmanız gerekmektedir.

-Hızlı Otomatik Netleme
İstediğiniz hareketli görüntüleri yakalamak artık elinizde. Samsung un yeni  cihazı olan Galaxy S5 ' in 0,3 sn içinde çekim yapmanızı olanak sağlayan hızlı şekilde otomatik netleme özelliği sayesinde en güzel anları anında yakalayabilirsiniz.

-Seçilebilir Odak
Seçilebilir odak özelliğini açıklamak gerekirse fotoğraf çektiğiniz zaman odaklanmak istediğiniz kareyi belirginleştirir ve arka planı bulanıklaştırır.

-Güç Tasarrufu Modu
Cihazınızı kullandığınız zaman pil ömrünü uzaması için yapmanız gereken detayı size sunuyoruz. Güç Tasarruf  Modunu sayesinde şarjınızın bitiyor olduğunu gördüğünüzde ve önemli çağrıları kaçırmamak için Güç Tasarrufu Modu ile pil tüketimini en aza indirmek için ekranınızı siyah beyaz yapar ve o an gereksiz olan tüm özellikleri kapatarak enerji tasarrufu yapar.Böylece acil aramalarınızı kaçırmadan ulaşa bilme imkanı sunmaktadır.

Cihazlarınızıda oluşabilecek tüm yazılımsal ve donanımsal sorunlarınızda Samsung Galaxy Servisimize uğramanız yeterlidir. Profesyonel işlemlerle 1 yıl garantili olarak onarımını kısa sürede yapabilmekteyiz.

 

 

Çağrı Merkezi: +90212 273 69 96 - +90212 273 15 00