Hemen Arayın
Sorun Yanıtlayalım
Görüş Bildir

Çalışma Saatlerimiz : 09:00 / 20:00

Geleceğin mobil ödeme sisteminden beklentiler çoğalıyor

 

A8X işlemcisi ile piyasadaki rekabet ortamında dengeleri bozan iPad Air 2’de iPhone 6 ve 6 Plus’tan farklı olarak A8X işlemcisi kullanılmış. Bu işlemcinin özelliği ise üç çekirdekli olması, performans değerleri ile bugüne kadarki iOS’lu cihazlar arasında en iyi model olması önemli yere sahip oldu.

NFC yongası ile A8 işlemcinin yanına ekleyerek en iyi hamleyi yapmıştır. Fakat iPad Air 2’de bu desteği sunmadığı düşünülmüştü. Ama düşünülen gibi olmadı.

Küçük İşletmelerin En  Çok Tercih Edeceği Ödeme Kanalı Olacak
 

iPhone 6, iPhone 6 Plus ve Apple Watch cihazlarında da NFC yer alıyor ve bu NFC desteğini satış noktalarında müşteri olarak, ödeme yapmak için kullanılabilecektir. iPad’ler dünyanın bazı yerlerinde  özellikle de ABD olmak üzere ödemelerin alınması için kullanılmaktadır. Bunun için kullanılan araç ise üçüncü şahıslarca geliştirilmiş bir aksesuar olan Square Stand.Bu işlevsel aparat lightning ve 30 pin bağlantı yuvalarını kullanarak iPad ile iletişime geçiyor. Bir uygulama aracılığıyla da müşterilere alışveriş ekranı sunuyor. Müşteri, satın almak istediği ürünü veya ürünleri adetleri ile girerek siparişi veriyor, standın alt tarafında yer alan kredi kartı alanına da kartını okutarak ödemeyi gerçekleştiriyor.

Tüm arızlarınızda profesyonel işlemlerle 1 yıl garantili olarak onarımını kısa sürede yapabilmekteyiz. Dilerseniz ücretsiz kargo ile hızlı bir işlem yaptırabilir veya iPad Teknik Servisimize uğramanız yeterlidir. 

 

Çağrı Merkezi: +90212 273 69 96 - +90212 273 15 00