Hemen Arayın
Sorun Yanıtlayalım
Görüş Bildir

Çalışma Saatlerimiz : 09:00 / 20:00

Dokunmatiğiniz çalışmıyor veya kırıldı mı servisimizde hızlı bir şekilde işlem yaptırabilirsiniz.

iPad dokunmatik panel değişimi

Apple iPad; O sizin iş dünyanız da, eğlence anınız da vazgeçilmez arkadaşınız. Peki ya hiç beklenmedik bir durum sonucu İpad’inizin camı kırılırsa ne yapmalısınız.

Bizimle iletişime geçmeye ne dersiniz? Çünkü sizin vazgeçilmez olan bu yardımcınızı, hızlı ve güvenilir servis hizmetiyle tekrar size kazandırıyoruz. Peki, nasıl mı? Tüm parça değişimlerinde orijinal parça kullanarak, cihazınızın performansını düşürmeden, eskisi gibi kullanabilmenizi sağlıyoruz. Ve değiştirdiğimiz her parçayı, servisimiz bünyesinde 1 yıl garanti kapsamına alıyoruz. Bize sadece 2 saat gibi bir süre tanımanız yeterli. Eğer yardımcınız size acil lazım ise sizin için özel kurye ile temasa geçip işlemlerinizi hızlandırmada yardımcı oluyoruz. Ya da ücretsiz kargo seçeneği ile cihazınızı bize güvenilir bir şekilde ulaştırma olanağı sunuyoruz. Tek yapmanız gereken servisimiz ile irtibata geçmeniz.

 

Tüm arızlarınızda profesyonel işlemlerle 1 yıl garantili olarak onarımını kısa sürede yapabilmekteyiz. Dilerseniz ücretsiz kargo ile hızlı bir işlem yaptırabilir veya iPad Teknik Servisimize uğramanız yeterlidir. 

  • Ücret bilgisi için buradan destek alabilirsiniz. 

 

Çağrı Merkezi: +90212 273 69 96 - +90212 273 15 00