Hemen Arayın
Sorun Yanıtlayalım
Görüş Bildir

Çalışma Saatlerimiz : 09:00 / 20:00
2011 yılında tanıtılan iPad 2, Face Time özelliği için geliştirilen VGA kalitesinde ön kameraya sahip olması yönüyle bir ilki gerçekleştiriyor. Tasarımsal olarak ise %34 daha ince yapısı ile daha şık bir görünüme sahip. iPad 2 tablet cihazlar da bütün teknolojik cihazlar gibi bozulma ve kırılma riski taşıyor. Uron iPad 2 Servis cihazınızda oluşabilecek tüm sorunlar için kalıcı çözümler sunar. Wi-fi anten değişimi, LCD değişimi ve daha pek çok işlem iPad 2 Teknik Servis ekibimiz tarafından yapılır. iPad 2 Ekran Değişimi en sık yapılan işlemlerden biridir. Kazara düşme sonucu ekranı kırılan iPad 2 cihazınızda iPad 2 Ekran Değişimi yapılarak sorununuz giderilir. iPad 2 Ekran Değişimi çok hassas ve dikkatli yapılması gereken bir işlemdir. Uron alanında uzman iPad 2 Teknik Servis ekibi iPad 2 Ekran Değişimi işlemini güvenli ve hızlı şekilde gerçekleştirir. iPad 2 Ekran Değişimi sırasında cihazınıza hiçbir zarar gelmeyeceğini garanti eder. Uron, iPad 2 Servis hizmetlerini kaliteli ve uygun fiyatlarla sunar. Batarya değişimi iPad 2 Servis hizmetleri kapsamında sıklıkla yapılan işlemlerden biridir. Uyumlu olmayan şarj cihazı kullanılması sonucu bataryanız zarar görebilir. Bunun sebebi farklı şarj kablolarının farklı akımlar göndermesidir. Eğer sizde böyle bir sorunla karşı karşıya kalırsanız iPad 2 Servis hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Uron iPad 2 Servis bozulan, şarj tutamayan bataryanızı yenisi ile değiştirir. Uron iPad 2 Servis onarım işlemlerinizi mümkün olan en kısa sürede yapar, gereğinden fazla beklemek zorunda kalmazsınız. Cihazın çalıştığı ama görüntü alınamadığı durumlar LCD ekran arızası olduğunun göstergesidir. Uron iPad 2 Teknik Servis LCD ekran arızaları için de en uygun çözümleri sunar. Herhangi bir sebep olmaksızın kapanan, uyarı veren cihazınızın arızası iPad 2 Teknik Servis ekibimiz tarafından gerekli testler sonucunda tespit edilir. En doğru işleme karar verilir ve onarım işlemi gerçekleştirilir. iPad 2 Servis işlemleri Uron tarafından en uygun fiyatlarla yapılır. Uron ile müşteri memnuniyeti en üst sıradadır. iPad 2 Teknik Servis için her zaman bize ulaşabilirsiniz. 

Donanımsal Problemler;

Yazılımsal Kaynaklı Problemler;

Versiyon yükleyememe
Restore edememe
Anlık kilitlenme
 

iPad 2 Hakkında

   iPad 2 iPad 1'e kıyasla şık ve estetik bir tasarıma sahip. İpad 1'de bulunan cihazın tamamını kaplayan kılıf iPad 2 ile son buluyor. Bu sayede iPad 2 daha zarif bir görünüm elde etmiş. İpad 2'de dış çerçevesinde ekstra Smart Cover ve ekran koruyucu kapak eklentileri bulunuyor.

iPad 1 ile iPad 2'nin ekran boyutları ve çözünürlükleri aynı yapılmıştır. Ancak eklenti olarak iPad 2'yi açtığınızda iPad 1'den farklıı olarak FaceTime ve PhotoBooth uygulamalarının geldiğini görülüyor.

Birinci nesil iPad'den farklı olarak;

Çift çekirdekli A5 işlemci
Görüntülü konuşma için ön kamera
16 GB dahili hafızadan 64 GB’a kadar hafıza seçenekleri
3G-WiFi , 3G , WiFi seçenekleri

bulunuyor.

iPad 2 birinci nesil iPad'lere göre işlemcisi daha dayanıklı ve daha hızlı.
140x140

iPad kapalı sorunu ve çözümü

iPad kapalı ise bunla alakalı en net çözüm servislerle irtibata geçmektir.

Haberin Devamı »

140x140

iPad Yazılım Sorunları

İpad yazılım sorunların en etkili çözümü servislerden yardım almaktır.

Haberin Devamı »

140x140

iPad Ekran Değişimi için Servis Bulmak

ipad ekran arızası dokunmatik cam kırılması, ve tüm parça değişimlerinde uzman servisimiz yanınızda,

Haberin Devamı »

140x140

Apple´ın Yeni iPhone ve iPad Ekranı İçin Kullanacağı Safir

Apple iphone ve ipad modellerinde ekran sağlamlığı için gerçek safir kullanmayabilir,

Haberin Devamı »