Hemen Arayın
Sorun Yanıtlayalım
Görüş Bildir

Çalışma Saatlerimiz : 09:00 / 20:00
iPad 3, 2012 yılında Apple tarafından piyasaya sürülen üçüncü nesil tablet bilgisayardır. Tasarımsal olarak iPad 2 ile oldukça benzerliği bulunan cihaz iPad 2’ye kıyasla iki kat fazla pil ömrü sunuyor. iPad 3 cihazın en dikkat çeken özelliği ise A5X işlemciye sahip olmasının getirdiği avantaj ile yüksek performans sağlaması. Cihazda standart VGA ön kamera ve 5 megapiksel arka kamera bulunmaktadır. Uron iPad 3 Servis cihazınızda oluşan tüm sorunlar için çözüm sunar. iPad 3 model cihazlarda ön cam ve LCD ekran birbirinden ayrıdır. Cihaz ekranı ön camın altında yer alır. iPad 3 cihaz ekranı kırıldığında ön cam da kırılmış olur. iPad 3 Ekran Değişimi yapılabilmesi için ilk olarak ön camın çıkarılması gerekir. iPad 3 Ekran Değişimi çok dikkatli yapılması gereken hassas bir işlemdir. Uron iPad 3 Teknik Servis ekibi alanında uzman tecrübeli kadrosu iPad 3 Ekran Değişimi işlemini itinayla gerçekleştirir. iPad 3 Ekran Değişimi sonrasında cihazınızda hiçbir sorun yaşanmayacağını garanti eder. Ayrıca iPad 3 Ekran Değişimi de dahil tüm parça değişim işlemlerinde 1 yıl garanti hizmeti sunar. Pek çok kullanıcının yaşadığı bir sorun olan şarj soketi arızası iPad 3 Servis ekibimiz tarafından giderilir. Yanlış şarj kablosu kullanımı, soket içine temizleme amacı ile yabancı cisim kullanılması gibi sebeplerle şarj soketiniz zarar görebilir. Şarj soketi onarımı için iPad 3 Servis hizmetimizden yararlanabilirsiniz. iPad 3 Teknik Servis ekibi şarj soketinizi onarır ya da oluşan zararın boyutuna göre soket değişimi yapar. Bazı durumlarda şarj soketinde herhangi bir arıza oluşmamış ama cihazınızda şarj almama problemi yaşanıyor olabilir. Bunun en yaygın sebebi uyumlu olmayan şarj kablosu kullanılmış olmasıdır. Uyumlu olmayan şarj cihazları farklı akım gönderir ve bataryanın bozulmasına sebep olur. Eğer böyle bir durumla karşı karşıya kaldıysanız iPad 3 Servis hizmetimiz ile iletişime geçin. Sorununuz iPad 3 Teknik Servis ekibimiz tarafından en kısa sürede giderilecektir. iPad 3 Teknik Servis bozulan bataryanızı kısa sürede yenisi ile değiştirir. iPad 3 Servis hizmetinden sonra cihazınızı yeni alınmış gibi kullanmaya devam edebilirsiniz. Uron iPad 3 Servis ile kaliteli hizmeti alırken bütçeniz için de en iyisini seçmiş olursunuz. iPad 3 cihazlarda zaman zaman yazılım güncelleme sırasında bir takım sorunlar oluşabilir. Yazılımsal kaynaklı sorunlarda iPad 3 Teknik Servis hizmetimiz ile iletişime geçin. Uron iPad 3 Servis güncelleme ve yeniden işletim sistemi yüklenmesi gibi işlemleri kısa sürede gerçekleştirir. 

Donanımsal Problemler;


Yazılımsal Kaynaklı Problemler;

  • Versiyon yükleyememe
  • Restore edememe
  • Anlık kilitlenme

iPad 3 Hakkında;

iPad 2 ile iPad 3 arasında dış görünüm olarak bir farklılık bulunmuyor. Ancak iPad 3 gelen Retina Display ekran çözünürlüğü ile her şey daha net gözüküyor.

iPad 3 2048 x 1536 piksel yeni ekranı ile bizi karşılıyor.
İpad 2 ile karşılaştırıldığında iPad 3'ün pil ömrü iki kat daha fazladır.
iPad 3'ün en göze çarpan özelliği yüksek performanslı oluşudur. Apple yeni nesil iPad modelinde yüksek görüntü kapasitesini desteklemesi için çift çekirdekli A5X işlemci kullanmıştır.
iSight kamera 5 megapiksel arka kamera ve standart VGA ön kamera kullanılmıştır.

iPad 3 ile gelen yenilikler;

16,32,64 Gb hafıza
Wi-fi ve 4G desteği
Retina Display

iPad 3 en çok hızı ve yüksek görüntü kalitesiyle kullanıcıları etkilemektedir.
140x140

iPad kapalı sorunu ve çözümü

iPad kapalı ise bunla alakalı en net çözüm servislerle irtibata geçmektir.

Haberin Devamı »

140x140

iPad Yazılım Sorunları

İpad yazılım sorunların en etkili çözümü servislerden yardım almaktır.

Haberin Devamı »

140x140

iPad Ekran Değişimi için Servis Bulmak

ipad ekran arızası dokunmatik cam kırılması, ve tüm parça değişimlerinde uzman servisimiz yanınızda,

Haberin Devamı »

140x140

Apple´ın Yeni iPhone ve iPad Ekranı İçin Kullanacağı Safir

Apple iphone ve ipad modellerinde ekran sağlamlığı için gerçek safir kullanmayabilir,

Haberin Devamı »