Hemen Arayın
Sorun Yanıtlayalım
Görüş Bildir

Çalışma Saatlerimiz : 09:00 / 20:00
2012 yılında satışa sunulan iPad 4 Apple tarafından geliştirilen dördüncü nesil tablet bilgisayardır. iOS 6 işletim sistemi ile gelen cihaz iOS 7, iOS 8, iOS 9 ve iOS 10’a da destek sağlar. iPad 4 tablet cihaz 5 megapiksel arka kameraya ve FaceTime için özel olarak tasarlanmış 720p HD ön yüz kamerasına sahiptir. iPad 4 cihazlar kimi zaman istenmeyen kazalar sonucu bozulabilir. Özellikle kış aylarında yağmurda ıslanan teknolojik cihazlar oldukça önemli sorunlar çıkarır ve bizleri zor durumda bırakabilir. Bozulan iPad 4 Servis hizmetimiz ile onarılır. Cihazdaki sorunun boyutuna göre iPad 4 Teknik Servis onarım ya da parça değişim işlemi gerçekleştirir. iPad 4 tablet cihazınızın ekranı sert bir zemine düşerek kırılabilir. Böyle bir durumda cihazınızı kullanmanız neredeyse imkansız hale geleceği için iPad 4 Ekran Değişimi işlemi kaçınılmazdır. iPad 4 Teknik Servis ekibimiz ile iletişime geçerek iPad 4 Ekran Değişimi yaptırabilir ve cihazınızı kullanmaya devam edebilirsiniz. Bu işlem yeni cihaz almaya kıyasla çok daha avantajlıdır. Hassas bir işlem olan iPad 4 Ekran Değişimi alanında uzman, tecrübeli kişilerce yapılmalıdır. iPad 4 Ekran Değişimi iPad 4 Servis ekibimiz tarafından Uron garantisi ile yapılır. Uron iPad 4 Servis değiştirilen parçalar için 1 yıl garanti hizmeti sunar. Şarj soketiniz zamanla bozulabilir. Uyumlu olmayan şarj kablosu kullanımı ya da temizleme amacı ile soket içine yabancı cisim sokulması en yaygın sebeplerdir. Bozulan ya da gevşeyen şarj soketiniz iPad 4 Teknik Servis hizmetimizle onarılır. Yazılımsal kaynaklı sorunlarınız için bizimle iletişime geçin. Uron iPad 4 Servis yazılımsal sorunlar için de çözüm sunar. Hızlı ve güvenli iPad 4 Teknik Servis hizmeti için bizi tercih edin. iPad 4 Servis işlemlerinde en önemli noktalar hızlı sonuç ve güvenli hizmettir. Gerek iş hayatında gerekse günlük işlerimizde her an elimizin altında olmasını istediğimiz tabletimizin uzun süre servisde kalmasını istemeyiz. Uron iPad 4 Teknik Servis cihaz sorununuzu kısa sürede çözer ve günlerce beklemek zorunda kalmazsınız. Bataryaların belli bir kullanım ömürleri vardır. Kimi zaman ise bu süre kullanım hataları ile daha da kısalabilir ve bataryanız şarj tutamaz hale gelebilir. Uron iPad 4 Servis bozulan bataryanızı yenisi ile değiştirir ve ilk günkü performansıyla cihazınızı kullanmaya devam edebilirsiniz. Uron iPad 4 Servis, iPad 4 Ekran Değişimi de dahil tüm onarım işlemlerinde kaliteli hizmet sunarken bütçenizi de düşünür. 

Donanımsal Problemler;


Yazılımsal Kaynaklı Problemler;

  • Versiyon yükleyememe
  • Restore edememe
  • Anlık kilitlenme

iPad 4 Hakkında;

iPad 3 ile yeni nesil iPad 4 arasında çok büyük farklılıklar bulunmuyor. İpad 3 ve iPad 4'n boyutları ve ağırlıkları aynı olduğundan aralarındaki farklı sadece kullanımda fark ediyorsunuz.

Temel diğer farklılar olarak;

iPad 3'e göre iPad 4 iki kat daha hızlı ve kısa sürede başlıyor. Web sitelerinin açılışları ve uygulamaların başlaması daha hızlı.
1.2 megapiksel çözünürlük 720p destekli HD kamera
Lightning portu
FaceTime HD kamera
A6X işlemci
140x140

iPad kapalı sorunu ve çözümü

iPad kapalı ise bunla alakalı en net çözüm servislerle irtibata geçmektir.

Haberin Devamı »

140x140

iPad Yazılım Sorunları

İpad yazılım sorunların en etkili çözümü servislerden yardım almaktır.

Haberin Devamı »

140x140

iPad Ekran Değişimi için Servis Bulmak

ipad ekran arızası dokunmatik cam kırılması, ve tüm parça değişimlerinde uzman servisimiz yanınızda,

Haberin Devamı »

140x140

Apple´ın Yeni iPhone ve iPad Ekranı İçin Kullanacağı Safir

Apple iphone ve ipad modellerinde ekran sağlamlığı için gerçek safir kullanmayabilir,

Haberin Devamı »