Hemen Arayın
Sorun Yanıtlayalım
Görüş Bildir

Çalışma Saatlerimiz : 09:00 / 20:00
iPhone 5C Apple tarafından 2013 yılında üretilmiş dokunmatik ekran özelliğine sahip telefondur. iPhone 5C model telefonda işletim sistemi olarak iOS 7 kullanılmıştır. Donanımsal olarak iPhone 5’e çok benzeyen cihazı iPhone 5’den ayıran özelliği polikarbonat tabanlı olmasıdır. Cihazın mavi, yeşil, beyaz, sarı ve pembe renk seçenekleri mevcuttur. iPhone 5C model akıllı telefonlar gelişmiş teknolojik özellikleri sayesinde kullanıcılarının hayatını kolaylaştırmaları ve farklı renk seçenekleri sayesinde en çok tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Tüm bu teknolojik avantajlarına rağmen akıllı telefonlar suyla temas, kazara düşüp kırılma ve daha birçok sebepten dolayı bozulabiliyor. Uron iPhone 5C Servis hizmetimiz ile iPhone 5C akıllı telefonunuzda oluşan tüm arızalardan kurtulabilirsiniz. Uron iPhone 5C Servis ekibimiz yaşanan kazalar sonucu zarar gören telefonunuzu sorunsuz çalışır şekilde teslim eder. iPhone 5C Teknik Servis hizmetimiz anakart onarım ve değişimi, kamera değişimi, pil değişimi, ekran değişimi, ahize arıza onarımı ve daha birçok işlemi kapsamaktadır. iPhone 5C Teknik Servis hizmetimiz yalnızca donanımsal arızalara değil yazılımsal arızalara da çözümler sunabilmektedir. iPhone 5C Teknik Servis versiyon yükleyememe, restore edememe ve anlık kilitlenme gibi yazılımsal pronlemler için en doğru çözümleri sunar. Donanımsal problemlerin en çok karşılaşılanı olan ekran kırılma konusunda Uron, alanında uzman iPhone 5C Servis ekibi iPhone 5C Ekran Değişimi işlemini gerçekleştirir. Akıllı telefon ekranları sert zeminlere düşerek kırılabilir ya da çatlayabilir. Böyle durumlarda telefon kullanılamaz hale geleceği için ekran değişimi yapılması şarttır. iPhone 5C telefonunuzda meydana gelen bu tarz durumlarda iPhone 5C Servis ekibimiz tarafından iPhone 5C Ekran Değişimi yapılarak sorun çözülmüş olur. Yalnızca ekranın kırıldığı durumlarda değil, dokunmatik panelin zarar gördüğü durumlarda da ekran değişimi gerekebilmektedir. Dokunmatik panelin arızalandığı durumlarda da iPhone 5C Teknik Servis ekibimiz tarafından iPhone 5C Ekran Değişimi yapılmaktadır. iPhone 5C Ekran Değişimi çok hassas bir çalışma gerektirir. Ekibimiz iPhone 5C Ekran Değişimi işlemini büyük bir dikkatle gerçekleştirerek telefonunuza zarar gelmemesini sağlar. iPhone 5C Servis hizmetimiz bu alanda en hızlı ve en etkili çözümleri sunar. iPhone 5C telefonlar lityum iyon pil ile çalışır. Piller uzun süreli kullanımlar sonucu bozulabilir ya da performans düşüsü yaşanabilir. Bu şekilde pil değişimi gereken durumlarda iPhone 5C Teknik Servis ekibimiz Uron güvencesi ile pil değişimi yapabilmektedir. iPhone 5C Servis hizmetimizden en uygun fiyatlarla faydalanabilirsiniz. iPhone 5C onarımı konusunda Uron iPhone 5C Servis hizmetimizden siz de memnun kalacaksınız. 

iPhone 5c Ekran değişimi, Anakart onarım ve değişimi, kamera değişimi, kulaklık giriş değişimi, hoperlör değişimi, anten değişimi ve home tuşu arıza onarım gibi tüm garantili teknik servis hizmeti vermekteyiz.

Donanımsal Problemler

 • iPhone 5c Ahize Arıza onarımı
 • iPhone 5c Arka Kamera Arıza onarımı 
 • iPhone 5c Ekran Değişimi
 • iPhone 5c Home Tuşu Değişimi
 • iPhone 5c Hoparlör Değişimi
 • iPhone 5c Arka Kasa Değişimi
 • iPhone 5c Kulaklık Soketi Değişimi
 • iPhone 5c Ön Kamera Değişimi
 • iPhone 5c Pil Değişimi
 • iPhone 5c Power Tuşu Değişimi
 • iPhone 5c Sim Kart Modül değişimi
 • iPhone 5c Şarj Soketi Değişimi
 • iPhone 5c Şebeke Anteni Onarımı Değişimi
 • iPhone 5c Wifi Anten Onarımı, Değişimi

Yazılımsal Kaynaklı Problemler

 • Versiyon yükleyememe
 • Restore edememe
 • Anlık kilitlenme

iPhone 5c Arıza onarım fotoğrafları;

 

  

 

 

 140x140

iPhone Garanti Sorgulama Nasıl Yapılır

Bir çok iPhone kullanıcılarını merak ettiği bir sorudur. Garanti kapsamı ile teknoloji ürünleri satın alma işleminde güven sağlıyor.

Haberin Devamı »

140x140

iPhone veya İpad Garanti Sorgulama

iPhone veya İpad cihazların garantisini sorgulamak için yapılacak işlemler

Haberin Devamı »

140x140

iPhone 7 Türkiye Fiyatı

iPhone serisinin yeni üyesi iPhone 7 büyük bir heyecanla bekleniyor. İşte iPhone 7 görünümü çıkış tarihi ve özellikleri...

Haberin Devamı »

140x140

iPhone 6 Plus Kamera Sorunu İnceleme

Apple’ın dev ekran akıllı telefonu iPhone 6 Plus sorunlarıyla gündemden düşmedi.

Haberin Devamı »