Hemen Arayın
Sorun Yanıtlayalım
Görüş Bildir

Çalışma Saatlerimiz : 09:00 / 20:00
iPhone 5S Apple tarafından 2013 yılında çıkarılan dokunmatik tabanlı akıllı telefonlardan biridir. Donanımsal olarak iPhone 5’den çok fazla farkı bulunmamaktadır. Hareket yardımcı işlemciye sahiptir. Geliştirilen yazılımsal özellikleriyle kullanıcıların en çok tercih ettiği modeller arasındadır. Tüm teknolojik cihazlar gibi bozulma ve kırılma riski vardır. Uron iPhone 5S Servis hizmetimiz cihazınızda oluşabilecek bu tarz sorunlarda çözümler sunar. iPhone 5S cihaz ekranı yüksek bir yerden sert bir zemine düşme sonucu kırılabilir. Kırılan iPhone 5S cihazın ekranının değişirilmesi gerekir. Ekran değişim işleminin telefona zarar verilmeden yapılması büyük önem taşır. Bu noktada iPhone 5S Servis ekibimiz titizlikle çalışır. iPhone 5S Teknik Servis ekibimiz cihaz ekranınızı büyük bir dikkatle değiştirir. Değişim işlemi yapılan iPhone 5S cihazınızı sorunsuz çalışır durumda teslim alabilirsiniz. iPhone 5S Ekran Değişimi yapılmasının tek nedeni ekran kırılması değildir. Dokunmatik panelin bozulduğu durumlarda da iPhone 5S Ekran Değişimi yapılması gerekebilir. Bazı durumlarda ise yalnızca ön cam değişimi yapılarak orijinal ekranınızı kullanmaya devam edebilirsiniz. Ancak dokunmada problem yaşıyorsanız ya da görüntü de bir sorun varsa iPhone 5S Ekran Değişimi yapılması kaçınılmazdır. Sorunun boyutu ne olursa olsun alanında uzman Uron iPhone 5S Teknik Servis ekibimiz iPhone 5S Ekran Değişimi işleminizi itinayla gerçekleştirir. iPhone 5S Servis hizmetimizden en uygun fiyatlarla yararlanabilirsiniz. iPhone 5S Ekran Değişimi işlemi için gereğinden fazla ücret ödemeniz gerekmez. iPhone 5S Servis hizmetimiz hem donanımsal hem de yazılımsal arızalar için kaliteli ve hızlı çözümler sunar. Her telefonda olduğu gibi iPhone 5S cihazlarda da oluşabilecek yazılımsal hatalar mevcuttur. Versiyon yükleyememe, restore edememe ve anlık kiitlenme bunlardan bazılarıdır. iPhone 5S Teknik Servis ekibimiz bu ve benzeri yazılımsal sorunlarınızı en etkili şekilde çözer. iPhone 5S Servis hizmetimizden yazılımsal sorunların çözümünde de memnun kalacaksınız. iPhone 5S Servis hizmetimiz pil değişimi, ahize arıza onarımı, şarj soketi değişimi gibi pek çok konuda çözüm sunar. Telefonunuzu gün içinde çok kısa aralıklarla şarj etmeniz gerekiyorsa, pilinizin çabuk bitmesinden şikayetçiyseniz telefon bataryanızı değiştirmeniz gerekir. iPhone 5S Servis pil değişiminizi dikkatli bir şekilde gerçekleştirir. Pil değişimi iPhone 5S Teknik Servis olarak sıkça yaptığımız bir işlemdir. iPhone 5S Servis ekibimiz tarafından bataryası değiştirilen cihazınız şarjı uzun süre dayanacaktır. Pil değişimi oldukça kısa süren bir işlemdir. iPhone 5S Teknik Servis ekibimiz işlemi kısa sürede bitirir ve vakit kaybetmeden telefonunuzu teslim alabilirsiniz. 

iPhone 5s Ekran değişimi, Anakart onarım ve değişimi, kamera değişimi, kulaklık giriş değişimi, hoperlör değişimi, anten değişimi ve home tuşu arıza onarım gibi tüm garantili teknik servis hizmeti vermekteyiz.

Donanımsal Problemler

 • iPhone 5s Ahize Arıza onarımı
 • iPhone 5s Arka Kamera Arıza onarımı 
 • iPhone 5s Ekran Değişimi
 • iPhone 5s Home Tuşu Değişimi
 • iPhone 5s Hoparlör Değişimi
 • iPhone 5s Arka Kasa Değişimi
 • iPhone 5s Kulaklık Soketi Değişimi
 • iPhone 5s Ön Kamera Değişimi
 • iPhone 5s Pil Değişimi
 • iPhone 5s Power Tuşu Değişimi
 • iPhone 5s Sim Kart Modül değişimi
 • iPhone 5s Şarj Soketi Değişimi
 • iPhone 5s Şebeke Anteni Onarımı Değişimi
 • iPhone 5s Wifi Anten Onarımı, Değişimi

Yazılımsal Kaynaklı Problemler

 • Versiyon yükleyememe
 • Restore edememe
 • Anlık kilitlenme

iPhone 5s Arıza onarım fotoğrafları;

 

  

 

 

 140x140

iPhone Garanti Sorgulama Nasıl Yapılır

Bir çok iPhone kullanıcılarını merak ettiği bir sorudur. Garanti kapsamı ile teknoloji ürünleri satın alma işleminde güven sağlıyor.

Haberin Devamı »

140x140

iPhone veya İpad Garanti Sorgulama

iPhone veya İpad cihazların garantisini sorgulamak için yapılacak işlemler

Haberin Devamı »

140x140

iPhone 7 Türkiye Fiyatı

iPhone serisinin yeni üyesi iPhone 7 büyük bir heyecanla bekleniyor. İşte iPhone 7 görünümü çıkış tarihi ve özellikleri...

Haberin Devamı »

140x140

iPhone 6 Plus Kamera Sorunu İnceleme

Apple’ın dev ekran akıllı telefonu iPhone 6 Plus sorunlarıyla gündemden düşmedi.

Haberin Devamı »