Hemen Arayın
Sorun Yanıtlayalım
Görüş Bildir

Çalışma Saatlerimiz : 09:00 / 20:00
iPhone telefonlar hiç şüphesiz akıllı telefon kullanıcıların en çok tercih ettiği modeller arasında. Kullanıcılarına sundukları gelişmiş teknoloji ve yenilenen tasarımları iPhone telefonları rakiplerinden ayıran en önemli iki özelliği. iPhone cihazlar Apple’ın kendi geliştirdiği iOS işletim sistemini kullanır. Daha uzun batarya ömrü ve yüksek performansa sahip iPhone telefonlar kullanıcılara pek çok avantaj sağlamaları sebebiyle rakiplerinin önüne geçiyor. Bütün bu yazılımsal ve donanımsal avantajlarına rağmen her teknolojik cihaz gibi iPhone cihazlar da uzun süreli kullanım ya da kazara düşmeler sonucu zarar görüp bozulma riskine sahip. Zarar gören cihazlar çoğu zaman tamir edilerek sorunsuz bir şekilde çalışır hale getirilebilir. Apple cihazlardan biri olan iPhone X herhangi bir kırılma, zarar görme durumunda iPhone X Servis hizmetimiz ile problemi çözülmüş şekilde teslim edilir. iPhone X Servis hizmetimiz ile cihazlarınızı ilk günkü gibi kullanabilme imkanına hızlı ve güvenli şekilde sahip olabilirsiniz. Uron iPhone X Servis hizmeti ile her türlü sorununuza kalıcı ve kesin çözümler sunar. Uron iPhone X Servis konusunda uygun fiyatlarıyla müşterilerin memnuniyetini göz önüne alır ve sunduğu iPhone X Teknik Servis hizmeti ile sorunu çözülen cihazınızı teslim eder. Akıllı telefon bataryaları uzun süreli kullanımlardan sonra bozulabilir ya da performansları düşebilir. Eğer telefonunuzu çok sık aralıklarla sarj etmeniz gerekiyorsa bu bataryanın değişmesi gerektiğinin göstergesidir. Böyle durumlarda batarya değişimleri yapılabilir. Uron uzman kadrosu iPhone X Servis hizmetiyle bozulan ya da performansı düşen cihaz bataryalarını çok kısa sürede değiştirir. iPhone X Teknik Servis ekibimiz alanında uzman kadrosuyla cihaz bataryanızı en güvenli şekilde değiştirir.

Bazı durumlarda dokunmatik panel bozulmamış fakat LCD ekran hasar görmüş olabilir. Böyle durumlarda da ekran değişimi gerektiği için iPhone X Ekran Değişimi yapılır. Akıllı telefonlar düşme, kırılma ve sıvı maddelerle temas sonucu zarar görebilir ve ekran değişimi gerekebilir. iPhone X serisi cihazlara ekran kırılma ya da dokunmatik panel bozulma durumlarında iPhone X Ekran Değişimi yapılabilir. Ekran değişimi çok hassas bir konu olduğu için oldukça dikkat gerektirmektedir. Güvenli ve titizlikle yapılan işlemler cihaza hiçbir şekilde zarar vermemektedir. Bu konuda yapılan en küçük bir hata geri dönülemez zararlara sebebiyet vereceği için bu işlem titizlikle yapılmalıdır. Uron alanında uzman ekibiyle iPhone X Teknik Servis konusunda sizi güvence altına alır. Ekibimiz iPhone X Ekran Değişimi sonrası testler yaparak cihazın çalışma performansından emin olur. Uron güvencesi ile iPhone X Ekran Değişimi en hızlı şekilde yapılır. Uron güvencesi ile yapılan iPhone X Ekran Değişimi sonrası cihazınızı sorunsuz şekilde çalışır halde teslim alabilirsiniz. Kırılmanın boyutu ne olursa olsun iPhone X Teknik Servis uzman kadrosuyla cihazınızı problemi çözülmüş şekilde teslim eder. Uron iPhone X Servis güvenli, hızlı ve kaliteli çözümler sunar. Kaliteli ve güvenli bir iPhone X Servis hizmeti için bize ulaşın. iPhone X Teknik Servis konusunda bize güvenin. Uron kalitesi ile iPhone X Teknik Servis hizmetimizden siz de memnun kalacaksınız. Sizde iPhone X Servis hizmeti için Uron’u tercih edin.

iPhone X Teknik Servis iPhone X Ekran değişimi, Anakart onarım ve değişimi, kamera değişimi, kulaklık giriş değişimi, hoperlör değişimi, anten değişimi ve home tuşu arıza onarım gibi tüm garantili teknik servis hizmeti vermekteyiz. iPhone X, cam bir arka paneli olan yeni bir tasarıma sahip. Cam, el cihazının içindeki kablosuz şarj bobinlerinin kablosuz şarj pedleriyle etkileşime girmesini sağlar, böylece kullanıcılar pil ömrünü kablo olmadan artırabilir. Ayrıca, kullanıcıların önceki metal iPhone'larda sahip olmadıkları bir tasarım havası ekliyor.

 

Donanımsal Problemler

 • iPhone X Ahize Arıza onarımı
 • iPhone X Arka Kamera Arıza onarımı
 • iPhone X Ekran Değişimi
 • iPhone X Home Tuşu Değişimi
 • iPhone X Hoparlör Değişimi
 • iPhone X Arka Kasa Değişimi
 • iPhone X Kulaklık Soketi Değişimi
 • iPhone X Ön Kamera Değişimi
 • iPhone X Pil Değişimi
 • iPhone X Power Tuşu Değişimi
 • iPhone X Sim Kart Modül değişimi
 • iPhone X Şarj Soketi Değişimi
 • iPhone X Şebeke Anteni Onarımı Değişimi
 • iPhone X Wifi Anten Onarımı, Değişimi

Yazılımsal Kaynaklı Problemler

 • Versiyon yükleyememe
 • Restore edememe
 • Anlık kilitlenme

iPhone X Arıza onarım fotoğrafları;

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 140x140

iPhone Garanti Sorgulama Nasıl Yapılır

Bir çok iPhone kullanıcılarını merak ettiği bir sorudur. Garanti kapsamı ile teknoloji ürünleri satın alma işleminde güven sağlıyor.

Haberin Devamı »

140x140

iPhone veya İpad Garanti Sorgulama

iPhone veya İpad cihazların garantisini sorgulamak için yapılacak işlemler

Haberin Devamı »

140x140

iPhone 7 Türkiye Fiyatı

iPhone serisinin yeni üyesi iPhone 7 büyük bir heyecanla bekleniyor. İşte iPhone 7 görünümü çıkış tarihi ve özellikleri...

Haberin Devamı »

140x140

iPhone 6 Plus Kamera Sorunu İnceleme

Apple’ın dev ekran akıllı telefonu iPhone 6 Plus sorunlarıyla gündemden düşmedi.

Haberin Devamı »