Hemen Arayın
Sorun Yanıtlayalım
Görüş Bildir

Çalışma Saatlerimiz : 09:00 / 20:00


 

Model Ön Cam Değişimi Fiyatı Orjinal Ekran Değişim Fiyatı
iPhone X (10)  600 TL 1900 TL
iPhone 8  230 TL  550 TL
iPhone 8 Plus  250 TL  700 TL 
iPhone 7  190 TL  480 TL
iPhone 7 Plus  230 TL  650 TL
iPhone 6s  170 TL  380 TL
iPhone 6s Plus  220 TL  480 TL
iPhone 6  140 TL  300 TL
iPhone 6 Plus  190 TL  380 TL
iPhone 5S  100 TL  180 TL
iPhone 5C   TL  130 TL
iPhone 5   TL  180 TL
iPhone 4S   TL  100 TL
iPhone 4   TL  100 TL
 

Tamir Talebi İletin iPhone Tamiri Fiyat Listesi

iPad Teknik Servis Fiyat Listesi


Model Batarya Değişimi Fiyatı Cam Değişimi Fiyatı
iPad Pro (12.9 inç)  400 TL  1200 TL
iPad Pro (10.5 inç)  450 TL  950 TL
iPad Mini 4  250 TL  450 TL
iPad Mini 3  250 TL  220 TL
iPad Mini 2  240 TL  220 TL
iPad Air 2  250 TL  500 TL
iPad Air  250 TL  240 TL
iPad Mini  200 TL  220 TL
 

URON Bilişim İletişim Bilgileri;

ADRES : 

Buyukdere caddesi No:64 Somer Apt. Kat: 1

Mecidiyekoy / İSTANBUL

 

1 Yıl garantili olarak değişimi sağlanıp orjınal değişim yapılmaktadır. Dilerseniz anlaşmalı kargomuz ile ücretsiz kargo gönderimi sağlayabilirsiniz.

Mng KargoSürat Kargo

Cihazınıza sağladığımız servis hizmeti hiçbir şekilde garanti kapsamı dışında kalmasına sebebiye vermemektedir.Sağladığımız her işlem tüketici koruma kanunları kapsamında olup, fiyatlarımız KDV hariçtir.

iPhone'unuz kazayla ağır hasar gördüyse veya iPhone yetkisiz değişiklikler nedeniyle çalışmıyorsa, bir yedek parça değişimi yapmak gerekebilir.

Kırık ekran tamiri,pil ve şarj arızaları,sıvı teması, kasa parça değişimi,yazılım sorunları gibi bir çok problemi çözebiliyor ve onarımını sağlayabilmekteyiz.

Eğer iPhone'unuz farklı bir çok sebepden dolayı ağır hasar almış ise veya cihaz sağlıklı bir şekilde çalışmıyorsa bir veya birden fazla parça değişimi yapmak gerekebilir bu sebepden dolayı cihazınızı incelemeden veya tam bilgi sahibi olmadan arızanın giderilmesi hakkında fiyat/zaman bilgisi verebilmek mümkün değildir

Günümüzde her telefonda olduğu gibi iPhone modellerinde'de belirli başlı sorunlar, arızalar, hatalar çıkabilmektedir, telefonunuzun home düğmesi , arka kamerası, ön kamerası veya sıvı hasarı, ve diğer tüm arızalar ve sorunlar için telefonunuzu sağlıklı bir şekilde onarımını sağlamaktayız.

 

Sormak istediğiniz sorular ve yaşamış olduğunuz arızalar kapsamında bize ulaşmak ve  fiyat teklifi almak için iletişim bölümünden yararlanabilirsiniz.

iPhone cihazının bir çok onarımı firmamız tarafından sağlıklı,sorunsuz, en kısa sürede işlem sağlanmaktadır. Yapılan işleme ve belirtilen arızaya göre tamir, onarım, bakım süresi değişiklik gösterebilir buna bağlı olarak her arıza ve her modelde farklı koşullar mevcuttur.

iPhone model telefonumun ekranı kırıldı ne yapmalıyım ?: Öncelikle telefonunuz ile ilgili bu tür sorunlar yaşadığınızda müdahale etmeyin veya herhangi bir şekilde işlem sağlamaya çalışmayın, Uron iPhone ekran değişimi,batarya değişimi,tuş bozuklukları,yazılımsal sorunlar dahil iPhone sorunlarını sağlıklı ve kısa sürede halledebilmektedir bu durum karşısında bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır. Telefonunuzun kaliteli ve sağlıklı bir şekilde onarım yapılması için Uron'u tercih edin.

iPhone telefonum bataryası çabuk bitiyor ? :Telefonların bataryaları bizlerin kullanma türüne ve süresine göre değişmektedir sürekli tam şarj olmayan bir telefon ile belirli bir düzende şarj olan telefon arasında bazen farklılıklar görülebilir, telefonunuzun şarjı çabuk bitiyorsa veya batarya seviyeniz ani olarak düşüş gösteriyorsa bataryanızda sorun olduğunu anlayabilirsiniz, bu tür durumlar için kendiniz müdahalede bulunmamanız telefonunuzun yalnızca batarya sorunu ile kalmasını sağlayacaktır eğer kendinize müdahale etmeye kalkarsanız farklı sorunlar ortaya çıkabilir ve güvenmediğiniz araştırmadığınız firmalara verdiğinizde sonuç hüsran olmanın yanında bir kaç başka sorun ile karşılaşabilirsiniz bu tür olayları yaşamamak için böyle bir durumda bizlerden bilgi alabilir hizmet hakkında dilediğiniz soruyu sorabilir Uron hakkında bilgi edinebilirsiniz. Telefonunuz için doğru adres olan Uron'u tercih edin.

iPhone çok yavaş, iPhone çok yavaşladı ne yapmalıyım ? :Her telefonu içerisindeki işlemleri sağlayan işletim sistemi mevcuttur bazen işletim sistemleri girmiş olduğunuz web sayfalarından bir sitede, uygulamada oturum açarken oluşan çerezlerden, yüklenmiş fakat ardından sildiğiniz uygulamaların silinmeyen dosyalarından bunun gibi bir çok nedenden dolayı yavaşlamış olabilir veya yavaş çalışıyor olabilir bu tür bir olay gerçekleştiğinde telefonunuzun stabil olarak çalışabilmesi için başka sorunlara yol açmamak için çevremizde duyduğumuz veya gördüğümüz çözüm yollarını denemek hata olacaktır bunun  yerine tecrübesi ve uzman ekibiyle teknik servis konusunda uzman olan Uron'a ulaşabilir, bilgi alabilir, probleminizi paylaşabilirsiniz. En kısa sürede telefonunuz sağlıklı bir şekilde sizlere teslimatı sağlanır. Kalite için Uron'u terci edin.


iPad modellerinde; Ön cam/dokunmatik değişimi,şarj problemleri buna bağlı olarak pil değişimi veya onarımı,kulaklık girişi arızaları,ses arızaları,şarj sorunları,home,ses açma, ses kısma, güç tuşu gibi sorunları, anakart problemleri ,wifi - 3g soket değişimi ve tamiri, iPadlerde en sık karşılaşılan sorun ve arızalar, sıvı temaslı cihazlarda sorunsuz, sağlıklı bir şekilde onarımını veya değişimini sağlayabiliyoruz.

Bu gibi bir çok sorunu en kısa sürede sağlıklı bir şekilde onarabilir,yedek parça değişimi sağlayabilir cihazınızın sağlıklı, sorunsuz bir şekilde çalışmanı sağlamaktayız.