Hemen Arayın
Sorun Yanıtlayalım
Görüş Bildir

Çalışma Saatlerimiz : 09:00 / 20:00


Bilindiği gibi iPhone 8 ve iPhone 8 Plus modellerinde arka kasa cam kapak olarak üretilmiştir. Doğal olarak bu cam kasalar ciddi bir darbeye mağruz kaldığında kırılabilmektedir. Uron güvencesi ve garantisi altında tüm tamir işlemleri kaliteli bir şekilde yapılmaktadır. iPhone cam kasa zedelenmelerinde servisimiz size en kaliteli hizmeti verecektir. iPhone arka cam değişimi için Uron ile irtibata geçiniz.

Çok önemli bir bilgi olarak bildirmeliyiz ki Apple üretmiş olduğu iPhone cam kasa telefonlarında iPhone arka cam değişimi için kırılmalara bağlı telefon sorunlarını garanti kapsamı dahiline almamıştır. Yani iPhone arka cam değişimi için yaşanan iPhone cam kasa kırılması garanti kapsamına girmez, Apple, cam veya kasa değişimi yapmaz. Genel olarak karşılaşılan sorunlara bakıldığında iPhone cam kasa kırılması yaşayan kişilerin Apple bayilerine gittiklerinde tamir işlemi yerine ek ücret ile yeni telefon önerisinin geldiğini görmektedir. iPhone arka cam değişimi yapılacağı zaman direk olarak kasa değişimi yapılması daha mantıklı ve makul olarak ön plana çıkmaktadır. Sağlıklı bir şekilde telefonunuzun yenilenmesi iPhone cam kasa değişimi ile daha doğru olacaktır.

Sizler için bu doğrultuda şu şekilde öneriler sunabiliriz;

  • Kasa değişimi arka cam değişimine oranla daha doğru ve kaliteli bir sonuç vermektedir.
  • Arka cam değişiminde yapmak cihazda yıpranmalar gerçekleşebiliyor.
  • iPhone arka cam değişimi dikkat isteyen ve titizlik isteyen bir iştir ve özenle yapılmaldır.

iPhone arka cam ve kasa değişimi fiyat listesi;

         Model                      Arka Cam Değişimi Fiyatı                Kasa Değişimi Fiyatı
iPhone XsMax 500 TL Fiyat Alınız
iPhone XR 400 TL Fiyat Alınız
iPhone X (10) 400 TL  800 TL
iPhone 8 Plus 350 TL  800 TL
iPhone 8  250 TL   800 TL 
iPhone 7 Plus -  350 TL
iPhone 7 -  300 TL
iPhone 6s Plus -  300 TL
iPhone 6s  -  250 TL
iPhone 6 Plus -  280 TL
iPhone 6  -  200 TL
iPhone SE - 200TL
iPhone 5S -  130 TL
iPhone 5C -  130 TL
iPhone 5 -  130 TL

                                             

iPhone 8 ve 8 Plus modellerinde kasa arkası renk seçeneklerine bakıldığında Gümüş, Altın ve Uzay Grisi renk seçeneklerini göreceksiniz. Siz hangi renk seçeneğini kullanıyorsanız Uron servisi sizlere aynı şekilde iPhone arka cam değişimi yapar. Kırık veya çizik olan arka camlar aynı gün değiştirilip garantili teslim edilir.