"> iPhone ve iPad de içerikleri yönetme
Hemen Arayın
Sorun Yanıtlayalım
Görüş Bildir

Çalışma Saatlerimiz : 09:00 / 20:00

Soruyu Soran : Uron Admin

iPhone icloud, iPhone yedekleme

iCloud ve iTunes'i kullanarak iOS içerikleri kolaylıkla yönetilir. Bunun için iCloud ve iTunes tek başına veya beraber kullanılabilir.

Kullanıcı cihazı ile diğer iOS aygıtları ve bilgisayarı arasında ilişki kurarak bigilerini sürekli güncel tutmak için iCloud kullanabilir. Cihaz ile bilgisayarı eş zamanlayarak bir tarafta yapılan değişik diğerine kopyalanması için iTunnes kullanılır.

iCloud ile müzikler, fotoğraflar, takvimler, kişiler ve diğer belgeler saklanır ve kullanıcının bilgisayarlarına veya diğer iOS aygıtlarına kablosuz olarak iletilir. iCloud'ta saklanan içerik aynı iCloud hesabı ile ayarlanmış bütün cihazlarda kullanılabilir. iCloud; iOS 5 ve üzeri işletim sistemine sahip aygıtlarda, OS X Lion 10.7.2 ve üzeri MAC bilgisayarlarda, Windows 7 veya Windows 8 ile çalışan iCloud denetim masası bulunan bilgisayarlarda kullanılabilir.

iTunes ile müzikler, videolar, fotoğraflar ve daha fazlası bilgisayar ile iOS cihaz arasında eşzamanlama yapar. Böylece birinde olan değişiklik diğerine kopyalanır. Ayrıca iPad yada iPhone'da oluşturulan bir şey bilgisayara kolaylıkla kopyalanır. iTunes kablolu yada kablosuz olarak eşzamanlanabilir. Öncelikle USB kablosu ile eşzamanlama yapılabilir. Cihaz bilgisayara bağlıyken Wi-Fi üzerinden eşzamanlama aktif edilebilir. Kablosuz kullanım için iki cihaz da aynı kablosuz ağa bağlı olmalıdır.

Yazılım ve diğer sorunlarınız için iPhone iPad servisimizle iletişime geçebilirsiniz. 

 

Çağrı Merkezi: +90212 273 69 96 - +90212 273 15 00