Hemen Arayın
Sorun Yanıtlayalım
Görüş Bildir

Çalışma Saatlerimiz : 09:00 / 20:00

Soruyu Soran : Uron Admin

iPhone 3G desteği ile telefonu modem olarak kullanmak mümkündür. İphone kablolu ve kablosuz modem olarak kullanılabilir.

İphone'u kablolu modem olarak kullanmak için bilgisayara bağlantısının sağlanması gerekir. Bu özelliğin kullanımı için iPhone'a uyumlu bir USB kablo ile bilgisayara bağlantı sağlanır. Ayarlar > Genel Ayarlar > Ağ > İnternet Paylaşımı seçeneklerini kullanarak telefon bir modeme dönüştürülür. Belirtilen yol izlenirken 3G ve hücresel veri ağı etkinleştirilir.

Bulunduğunuz ortamda internete ihtiyacınız olduğunda iPhone'u kolaylıkla kablosuz modem yapabilirsiniz. Kablosuz ağ oluşturmak için iPhone'dan “Kişisel Erişim Noktası” kullanılır. Bu özelliği kullanmak için aşağıdaki adımlar izlenir;

Ayarlar >  Kişisel Erişim Noktası sekmesine girilir. Buradan “off” olan durumu “on” yapılır. Burada şifre kısmında dilerseniz kişisel bir şifrede belirleyebilirsiniz. Daha sonra bilgisayardan ağ araştırması yapılır ve iPhone ağına bağlanılarak şifre girilir. Bu sayede bilgisayarda kablosuz olarak internet iPhone üzerinden kullanılır. Cihazınızda oluşabilecek şebeke arızaları, 3G sorunu, internete bağlanamama problemi gibi tüm sorunlarınızda iPhone iPad Servisimizi ziyaret edebilirsiniz.

Çağrı Merkezi: +90212 273 69 96 - +90212 273 15 00